chatlive.pl

Sex telefon

Seks telefon – rodzaj zachowania seksualnego, który polega na wspomaganiu masturbacji rozmową telefoniczną z osobą, która również masturbuje się podczas takiej rozmowy lub też tylko deklaruje, iż to robi. Stan podniecenia jest osiągany i wzmacniany poprzez bodźce słuchowe między innymi odgłosy sugerujące masturbację oraz opisy podejmowanych przez rozmówcę czynności seksualnych.
Inną odmianą seksu telefonicznego jest seks sms-owy, tutaj występuje wyłącznie przekaz słowny. Sex sms-owy podobny jest do cyberseksu.
Sekstelefon był symbolem lat 90. Tysiące mężczyzn wydawało spore kwoty, aby posłuchać „seksi studentek”, reklamowanych w programach po godzinie 23. Reklamy seks telefonów były także na ostatnich stronach gazet telewizyjnych. Chwilę później dołączyły do nich także anonse związane z erotycznymi sms-ami. Tak duża liczba reklam i pracujących dziewczyn świadczyła o szerokim zainteresowaniu.
sex telefonMężczyźni korzystali z seks telefonów z różnych powodów np. z samotności, z dużego napięcia seksualnego, które nie mogło być zrealizowane z partnerką. W sumie to były te same powody, dla których sięga się po pornografię.
Sex telefon był niezłym źródłem dochodu. Był dodatkowym zajęciem między innymi Katarzyny Figury i Anji Orthodox.
Niegdyś seks telefon był tak popularny, co dziś portale erotyczne. Dziś odchodzi w niepamięć wypierany przez erotyczne strony internetowe.