chatlive.pl

Sex shopy coraz bardziej popularne.

Sex shopy są coraz bardziej popularne i odwiedza je coraz więcej kobiet i młodzieży. Kobiety to około 40 procent odwiedzających sklep. Są stałe klientki, które posiadają po kilkanaście wibratorów, ale bez skrępowania przychodzą po kolejny. Pary odwiedzają sex shop zdecydowanie rzadziej niż pojedyncze osoby.
Asortyment jest zróżnicowany. Jednak w żadnym z nich nie ma wszystkich gadżetów, które wymyślono, by uatrakcyjnić sesex shop gadżetyks, a czasami w ogóle go umożliwić. Gadżety erotyczne można nabyć z wielu źródeł. Sex shop ma niewielką przewagę nad sklepem internetowym, gdyż często obsługa wysłucha i doradzi klientowi. Można dokładnie obejrzeć dany produkt. Nie trzeba też czekać na przesyłkę.
Najczęściej kupowane są feromony, które schodzą jak świeże bułeczki. Najczęstszy problem, z jakim do sex shopu przychodzą mężczyźni, to długość penisa i stosunku. Swój wzrok kierują na pompkami powiększające. Tak dobrze jak pompki sprzedają się kremy typu „largo” czy „penis XXL”. Popyt jest też na rozmaite nasadki oraz przedłużki.
Ze względu na kłopoty z potencją w ofercie znajduje się szeroki zestaw much, od hiszpańskich po meksykańskie. Kobiety kupujące sztuczne penisy najczęściej wybierają różowe i naturalnej wielkości. Natomiast mężczyźni wybierający je dla swoich partnerek sięgają po te większe i często czarnego koloru.
gadżetyW sex shopach znajduje się wiele gadżetów dla kawalera. Wybierać można wśród skąpych slipów i szortów z prezerwatywami na każdy dzień tygodnia. Kubki z rozbierającymi się blondynkami, poduszki w kształcie kobiecego biustu albo dmuchane lalki. Najtańsze nadmuchiwane lalki można już kupić za dwadzieścia kilka złotych. Im dmuchana lalka bardziej przypomina prawdziwą kobietę, tym jest droższa. Jedna z droższych plastikowych lalek kosztuje dwa tysiące złotych. Sztuczna kobieta naturalnych rozmiarów nie znalazła na razie uznania.
Na gadżety kupowane w ramach żartobliwego upominku klienci wydają zdecydowanie mniej. Jednak kiedy wybierają już coś dla samych siebie, potrafią sporo wydać.
Słabo sprzedają się maski i kneble z lateksu oraz akcesoria dla homoseksualistów. Nie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem akcesoria typu strap on czy penetrator.
Polacy polubili przebieranki. Skąpe stroje kelnerek, pielęgniarek, policjantek, kowbojek bardzo dobrze się sprzedają. Kupowane są przez mężczyzn i kobiety.