chatlive.pl

Seks oralny

Seks oralny inaczej miłość francuska – zachowanie seksualne, które polega na pieszczeniu ciała partnerki lub partnera, a szczególnie narządów płciowych oraz innych erogennych stref, z użyciem języka i ust. Miłość francuska to miły sposób na wyrażenie emocji oraz ich wywołanie. Wiele kobiet ceni sobie seks oralny, ale raczej nie zastąpi on w pełni seks tradycyjny. Sex oralny dostarcza partnerom okazji do diametralnej zmiany ról, do zaznania smaku pasywności i aktywności.sexoralny
Rodzaje seksu oralnego:
– fellatio – oralne pieszczenie męskich narządów płciowych
– cunnilingus – oralne pieszczenie żeńskich narządów płciowych.
Co pieścić? Najbardziej wrażliwe punkty znajdują się na żołędzi główce penisa, a zwłaszcza na wędzidełku. Podczas pieszczot nie należy dmuchać w otworek znajdujący się na czubku główki, to może doprowadzić do poważnego urazu, zatoru naczynia krwionośnego. Nie gryź penisa, nie ściskaj zębami. W czasie seksu oralnego pieść penisa także dłońmi. Warto urozmaicać te pieszczoty, tzn. pieszczenie penisa, jąder oraz wnętrze ud. Im dłuższe dłuższe pieszczoty, tym intensywniejszy będzie orgazm.
sex oralnyIstotną sprawą jest higiena. Jeśli właśnie wyszedłeś z kąpieli, to prawdopodobnie Twoja partnerka będzie bardziej chętna na pieszczoty oralne. Wszystko, co pachnie smakuje znacznie lepiej.
Mimo to, że sex oralny silnie pobudza część mężczyzn skłonnych do przedwczesnych wytrysków twierdzi, że miłość francuska daje im większą możliwość kontrolowania narastającego podniecenia i przebiegu reakcji, niż normalny stosunek fizyczny.Innych sama myśl o fellatio może błyskawicznie doprowadzić do orgazmu

seks oralny.

Pozycja sześćdziesiąt dziewięć – pozycja, w której mężczyzna i kobieta ułożeni w odwrotnych kierunkach, pobudzają się jednocześnie. Mimo dużej przyjemności wiele par woli traktować tę pozycję jako podniecający element gry wstępnej niż niezależne, zapewniające całkowite spełnienie przeżycie seksualne. W 69 trudno się odprężyć całkowicie, nie jesteśmy w stanie w pełni cieszyć się otrzymywanymi doznaniami, gdy z przeciwnej strony angażujemy się bez reszty w pieszczenie partnera. Ciężko z jednoczesnym orgazmem, gdy Ty jesteś w momencie szczytowania, raczej nie odwzajemnisz pieszczot.