chatlive.pl

Opowiadanie erotyczne – Spacer

Wyszliśmy na spacer, już dawno tego nie robiliśmy, jakoś mijaliśmy się, codzienne sprawy frasowały nas bardzo. Nie mieliśmy od dłuższego czasu na „miłostki”. Moja dziewczyna ciągle pracowała i wracała późnymi wieczorami. Ja często wyjeżdżałem. Zacząłem się zastanawiać, nie jest tak jak powinno być. Doszedłem do wniosku, że muszę porozmawiać z Asią.
– Musimy coś zmienić – powiedziałem głośno.
– Tzn? – Asia spojrzała na mnie lekko zaskoczona.
– Jesteśmy razem ale osobno, już nic nie robimy razem, nie wspomnę o seksie – odpowiedziałem zmartwiony.
– I co proponujesz?
– No, żeby coś zmienić, kochać się, spędzać czas razem, a nie tylko praca i robienie kariery.
– Masz rację.
Zadowolony, że mnie poparła spytałem:
– To może zaczniemy coś z tym robić od poniedziałku?
– Od poniedziałku? Dlaczego od poniedziałku?
I nie czekając na moją odpowiedź chwyciła mnie za rękę wciągając w najbliższe krzaki w parku, w którym spacerowaliśmy. Zaskoczony dałem się pociągnąć w ich stronę, nie bardzo wiedząc o co jej chodzi. Asia kucnęła i bez zbędnych ceregieli, bez słowa, zaczęła rozpinać mi rozporek. Trochę mnie to wystraszyło, byliśmy przecież w publicznym miejscu. Spojrzała na mnie z dołu trzymając w ręku mojego kutasa i powiedziała:
– Nie będę czekała do poniedziałku.
opowiadanie eroPo tych słowach mój kutas znalazł się w jej ustach. Włożyła go całego, przez dłuższą chwilę nie wyciągała go z nich. Czułem na moim członku jej zwinny język, który drażnił główkę kutasa, było mi bardzo przyjemnie, a mój kutas szybko osiągnął pełny wzwód. Bawiła się nim długie minuty liżąc kutasa i jądra, drażniąc delikatnie językiem. W pewnej chwili nie przerywając obciągania, rozpięła swoje spodnie wsuwając sobie w nie dłoń. Teraz już nie tylko mi obciągała ale jedną ręką masowała sobie cipkę. Widziałem tylko jej dłoń wsuniętą w spodnie ale moja wyobraźnia została bardzo pobudzona, prawie widziałem jej delikatną dłoń ocierającą palcami swoją mokra cipkę, jak ją ociera, dotyka i wsuwa paluszek w swoje wnętrze. Ta myśl mnie tak podnieciła, że szybko wzrokiem szukałem drzewa, gdzie mógłbym ją posiąść wsuwając wprost w jej mokrą cipkę swojego kutasa.
Kiedy tylko zlokalizowałem drzewo, chwyciłem Asię za dłoń pociągając w jego kierunku. Szybko zrozumiała o co mi chodzi, wstała podeszła ze mną do drzewa, wypychając dupkę w moim kierunku. Szybko zsunąłem do kolan jej spodnie i majtki. Zobaczyłem jej krągłe jasne pośladki, które w plenerze wydawały się jeszcze bardziej podniecające. Miałem gdzieś, że to park, że może ktoś nas zobaczyć, myślałem tylko o tym, żeby ją posiąść, wsadzić kutasa w jej szparkę i pieprzyć ją w nieskończoność. Jednak zanim to zrobiłem chciałem poczuć jej smak, kucnąłem i rozsunąłem jej pośladki, żeby mój język sięgnął w jej wnętrze. Najpierw polizałem jej dupkę, by już po chwili wsuwać język w jej cipkę, tak jak myślałem była bardzo mokra, a teraz z moją śliną i z coraz większym jej podnieceniem wręcz zalewała się sokami. Wstałem i jednym ostrym ruchem wszedłem w jej wnętrze, była w środku nie tylko mokra ale bardzo gorąca, dociskając ją coraz mocniej do drzewa, pieprzyłem od tyłu w rytmicznym, bardzo ostrym tempie, żeby kutas wchodził jak najgłębiej w jej wnętrze. Asia pojękiwała cicho, a ja coraz mocniej posuwałem jej cipkę, jednak nie tak chciałem kończyć, nie tylko pragnąłem pieprzyć jej cipkę, ale również chciałem poczuć kutasa w jej dupce.
Kiedy już czułem, że moje podniecenie jest zbyt wysokie wyszedłem z niej, by móc kontrolować wytrysk. Po chwili powoli wsunąłem kutasa w jej dupkę. Łatwo ustąpiła, Asia była rozluźniona, gotowa i na takie zabawy. Czułem jak kutas wsuwa się do końca w jej dupkę, było ciasno ale przyjemnie. Jeszcze bardziej teraz czułem jej pośladki na moich biodrach, co tylko zwiększało podniecenie.
Asia jęczała z podniecenia mocno wypychając pupę w moim kierunku, dotyk skóry jej pośladków i moich bioder spowodowało, że w końcu wystrzeliłem w jej wnętrze, wprost do jej dupki. Każdy mój już krótki ruch powodował wyrzucenie następnej porcji spermy. Asia jęknęła głośno, a ja po chwili przytuliłem ją mocno do siebie będąc nadal w jej wnętrzu. Wyszedłem po chwili, Asia powolnym ruchem nasunęła spodnie na pupę. Spojrzała na mnie mówiąc z uśmiechem:
– ze mną trzeba rozmawiać, wtedy od razu może być postęp, a teraz schowaj ptaka pójdziemy na spacer i pogadamy o innych naszych problemach.