chatlive.pl

Opowiadanie Erotyczne Sex Chat

Poznaliśmy się na video sex czacie na jednym z popularnych portali erotycznych. Na początku rozmawialiśmy o różnych bzdetach nie włączając nawet kamerek na sex chacie, po paru wirtualnych spotkaniach uruchomiliśmy nasze kamerki i pierwszy raz zobaczyłem Olkę, była fajną atrakcyjną trzydziestką. Ja chyba też jej nie wystraszyłem wyglądem bo nasze spotkania stały się coraz bardziej częstsze i odważne. Pierwszy nasz cyber sex był pewnej weekendowej nocy na privie sex chata, fantazjując o naszych realnych spotkaniach nakręciliśmy się do tego stopnia, że Olka otwarcie masowała sobie cipkę, a ja w końcu zwaliłem sobie konia. Nasze cyber sex chaty były coraz częstsze i w końcu dojrzeliśmy do realnego spotkania. Nawet nie wiem kto zaproponował spotkanie, po prostu jakoś tak wyszło z rozmowy i stało się! Umówiliśmy się na spotkanie.
Mieliśmy tak wiele opracowanych scenariuszy cyber spotkań, że nawet nie wiedziałem co się może dziać bo fantazjować to sobie można tu w realiach trzeba się sprawdzić na serio.
Postanowiliśmy wybrać grunt neutralny na pierwszy real czyli spokojny mały hotelik na uboczu, mieszkaliśmy w tym samym mieście więc nie było wielkiego problemu z ustaleniem terminu. Zarezerwowałem apartament po dość atrakcyjnej cenie, podałem Olce sms-em numer pokoju i czekałem z przygotowanymi przekąskami i butelką dobrego wina aż się zjawi. Przez chwilę przeszła mnie myśl, że może jednak się nie zjawi ale szybko odegnałem tą myśl, przecież tak naprawdę znaliśmy już się całe miesiące. Co prawda nie rozmawialiśmy z sobą głosowo, a tylko pisaliśmy i włączaliśmy obraz na sex chacie ale podając adres hotelu i numer pokoju odpisała natychmiast, że będzie o 18. Po tych przemyśleniach uspokoiłem się i cierpliwie czekałem w pokoju na godzinę 18.sex opowiadanie erotyczne
Kiedy minęła 18 mocno się zaniepokoiłem i już chciałem wysyłać sms-a z zapytaniem czy na pewno będzie i w tym momencie usłyszałem pukanie do pokoju. Zerwałem się z fotela wołając – proszę.
I po chwili w otwartych drzwiach ukazała się Olka, ledwo ją poznałem, wyglądała jeszcze bardziej atrakcyjnie z lekkim makijażem i w delikatnie seksowej sukience.
– Cześć – podałem jej rękę byłem lekko spięty i chyba trochę speszony, ona zresztą również.
– Hej – odparła odpowiadając też uściskiem ręki.
– Przygotowałem trochę przekąsek i słodyczy mam też dobre wino – wskazałem na stolik
– To fajnie, gdyż nic prawie dziś nie jadłam, przejmowałam się naszym spotkaniem – stwierdziła z uśmiechem.
– Ja też się stresowałem – odparłem.
– Też? To mnie uspokoiłeś – zaśmiała się.
Atmosfera momentalnie się rozluźniła. Bez słowa otworzyłem butelkę z winem nalewając nam po lampce.
– Za spotkanie – podniosłem kieliszek jak dla toastu.
– Za spotkanie – odpowiedziała Ola patrząc mi prosto w oczy.
Już nie była speszona, momentalnie odzyskała pewność siebie taka jaką niekiedy widziałem na czacie. Odłożyła kieliszek od ust, spojrzała na mnie mówiąc:
– pocałuj mnie.
opowiadania eroPodszedłem do niej obejmując ją ramionami, zbliżyłem swojej usta do jej ust, żeby już po chwili całować ją namiętnie. Nasze usta ocierały się o siebie, a języki drażniły się nawzajem. Nieźle całuje pomyślałem – jednak chciałem więcej. Moje dłonie zeszły niżej wyczuwając jej pupę, dotykałem ją namiętnie lekko podnosząc jej sukienkę, aż po chwili na swoich dłoniach poczułem materiał jej majtek.
Olka też nie była pasywna, poczułem na swoim kroczu jej dłoń, ocierała dłonią okolice mojego rozporka, a mój kutas stawał się coraz bardziej twardy. Ruszała rytmicznie dłonią wzdłuż zamka spodni zaczynając od jąder, a kończąc na główce kutasa.
Ja zdążyłem w tym czasie zsunąć z niej jej śnieżnobiałe majteczki i poczułem na dłoniach ciepło jej tak miłych w dotyku pośladków. Stawałem się coraz bardziej odważniejszy i moja dłoń powędrowała między jej uda, poczułem ciepło jej wnętrza, jej aksamitne w dotyku warki sromowe. Z czasem kiedy moja dłoń krążyła po jej cipce stawała się ona coraz bardziej wilgotna i gorąca, jej ciało zaczynało się wić w taki sposób, aby moja palce weszły do jej gorącego wnętrza. Wsuwając palce w jej gorące wnętrze poczułem jej dłoń na swoim kutasie, Olka nie próżnowała rozpięła guzik moich spodni wsuwając swoją dłoń w moje spodenki. Objęła dłonią moje przyrodzenie, ruszając nim delikatnie, aż żołądź mojego kutasa wysunęła się całkowicie, mój kutas stał w całej okazałości.
Pchnąłem ja lekko w stronę łóżka, Olka zrozumiała mój gest, przemieszczaliśmy się w stronę łóżka nie przerywając pieszczot, to lepsze od sex chata – pomyślałem.
Olka bezwładnie przewróciła się na łóżko pod naporem mojego ciała, nie zdejmując ubrania moje ciało opadło na nią żeby już po chwili mój penis był w jej wnętrzu, poczułem błogie ciepło biegnące od niego na moje całe ciało, zacząłem rytmicznie wkładać jej nabrzmiałego kutasa, nie przerywając ciągłych pocałunków jakimi raczyliśmy się wzajemnie.
Minuty płynęły, a nam było coraz bardziej dobrze, zespoleni razem z oplatanymi jej nogami na moich biodrach kochaliśmy się namiętnie bez słowa. Tak, właśnie takiego sexu potrzebowałem- pomyślałem przez chwilę.
W ubraniach było nam coraz bardziej gorąco, podniecenie i ciągły styk dwóch naszych ciał spowodował, że chcieliśmy w pewnym momencie jak najszybciej pozbyć się naszych ubrań, zerwaliśmy się prawie równocześnie na równe nogi zdejmując chaotycznie nasze ubranie. Tak jakbyśmy nie chcieli tracić ani chwili z bycia wspólnym uścisku.
Już po chwili leżałem ponownie na Olce wsuwając kutasa w jej mokre wnętrze, było nam tak dobrze, czuliśmy nasze ciała ocierające się o siebie. Ciepło naszych ciał było tak samo podniecające jak sam stosunek, czuliśmy się jak całość, a zwyczajny sex stał się czymś zupełnie innym niż zwyczajnym aktem seksualnym.
Chyba się zakochałem – pomyślałem, a ta myśl wcale mnie nie wystraszyła. Chciałem tak zostać na zawsze, czuć jej wnętrze, ciepło jej ciała i namiętność jaka nas ogarnęła.
Blado przy tym wypadły video chat i wszystkie fantazje jakie mieliśmy dotychczas, to było zupełnie coś innego, coś tak przyjemnego czego nigdy wcześniej nie odczułem.
Jednak w końcu musieliśmy skończyć, Olki oddech był coraz głośniejszy, ciało jej zaczęło się spinać czułem również, że za chwilę nie opanuję emocji i wystrzelę.
To się stało, już po chwili, moja sperma wystrzeliła wprost w jej wnętrze, jej ciało posztywniało, a oddech był już bardzo głośny, chyba razem doszliśmy pomyślałem, żeby po chwili zsunąć się obok niej i czule ja objąć.
Milczeliśmy tak przez chwilę, Olka podniosła się lekko sięgając po nasze kieliszki z winem. Podając mi powiedziała – Idąc na spotkanie miałam opory i gdybym nie przyszła to byłby mój największy błąd.
Uśmiechnąłem się tylko, bo miałem podobne dylematy przed spotkaniem.