chatlive.pl

Łechtaczka i jej znaczenie dla sexu

Budowa łechtaczki.
Łechtaczka budową przypomina męski członek, tylko jest znacznie mniejsza. Znajduje się powyżej wejścia do pochwy, zaraz pod mniejszymi wargami sromowymi. Na zewnątrz widoczna jest jej niewielka część. W głębi znajduje się jej właściwa część, która dochodzi do spojenia łonowego, tam rozdziela się i w postaci dwóch odnóg i biegnie wzdłuż kości łonowych. Długość odnogi wynosi około 4 cm, a trzon łechtaczki około 2 cm. Trzon łechtaczki jest zakończony jest wierzchołkiem zwanym żołądź. Każda łechtaczka może być inna tzn. różny kształt, wielkość, położenie.
Znaczenie łechtaczki.
Do łechtaczki dochodzi prawie 8 tysięcy zakończeń nerwowych, dlatego też odgrywa podstawową rolę w pobudzeniu seksualnym i orgazmie. Przy odpowiednim pieszczeniu łechtaczki, możliwe jest bardzo szybkie pobudzenie seksualne partnerki.
Popełniane błędy podczas pieszczoty łechtaczki:
1. Pieszczenie łechtaczki bez nawilżenia.
2. Zarost, który może wywołać nieprzyjemne odczucia podczas pieszczot.
3. Nagłe przerywania stymulacji i przejście do stosunku. To może spowodować przekrwienie łechtaczki i jej ból.
4. Zbyt duży nacisk, mężczyźni zazwyczaj mają mniejszą wrażliwość w palcach i dosyć często ucisk – dotyk jest zbyt mocny.
5. Zbyt nachalne i zbyt długie stymulowanie łechtaczki, które może sprawiać ból.

Kilka wskazówek jak prawidłowo pieścić łechtaczkę.
Łechtaczka to organ wyjątkowo delikatny i wrażliwy więc nie spiesz się, nic na siłę. Zawsze używaj odpowiedniego nawilżania.
Przykładowe metody pieszczot:
1. Skieruj palce w dół podbrzusza partnerki i masuj jej zewnętrzne wargi sromowe. Warg sromowych mniejszych masować nie trzeba, gdyż pobudzane są przez wargi większe i same pieszczą trzonek łechtaczki. Możesz włożyć palce znacznie głębiej, od czasu do czasu wysuwaj je i delikatnie pocieraj koniuszek łechtaczki i wargi wewnętrzne. Czasami warto wysunąć je całkowicie i zwilżyć je jakimś lubrykantem bądź wodą i ponownie wsunąć je w kobiece wnętrze.chatlive
2. Kompas rozkoszy – wyprostuj dwa złączone palce (najlepiej wskazujący i środkowy) i pocieraj nimi z góry na dół, a potem na boki łechtaczkę i miejsca wokół niej.
A teraz pora na „trójpalczastą przyjemność”: za pomocą palca wskazującego i serdecznego rozchyl jej wargi sromowe, a palcem środkowym delikatnie masuj koniuszek „guziczka”.
3. Stojąc albo leżąc za partnerką, połóż dłoń na wzgórek łonowy, aby w całości go przykryć. Zegnij nieco czubki palców, jakbyś trzymał w ręku piłkę i masuj delikatnie. Po chwili dłoń można zastąpić dwoma palcami, którymi warto ze wzgórka zjechać w okolice łechtaczki. Pieść, wyczuwając najbardziej wrażliwe miejsce.
4. Magiczne ósemki – za pomocą jednego lub kilku palców ślizgaj nimi po łechtaczce i jej okolicach rysując ósemki.