chatlive.pl

Jak kontrolować wytrysk – mięśnie Kegla.

Barbara Keesling dzieli męski orgazm na dwie fazy. Pierwsza to emisja, czyli uzupełnia się nasieniem, które jest zgromadzone w cewce moczowej. Druga faza to wydalenie, podczas niej z penisa wypływa nasienie. Cały proces trwa około dwie sekundy. Skurcz mięśni Kegla podczas wytrysku jest ruchem mimowolnym dla większości mężczyzn. Jeśli mężczyzna przejmie kontrolę nad tymi skurczami jest w stanie świadomie powstrzymać ejakulację. Rezultatem kontroli wytrysku może być wielokrotny orgazm oraz zwiększona ilość i intensywność wytrysku. Także wzrost wytrzymałości seksualnej.
O mięśniu Kegla mówi się tak jakby istniał tylko u kobiet. Tak nie jest, znajduje się i u mężczyzn. Mięsień Kegla położony jest dookoła kości łonowej i prostaty. Bardzo ważne jest by był ćwiczony zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Jak się to ma u mężczyzn: podczas pełnej erekcji spróbuj poruszać penisem, do tego właśnie użyjesz tego mięśnia. Inne ćwiczenie, podczas oddawania moczu zatrzymuj dopływ moczu. Zatrzymywać strumień moczu można kilkakrotnie w ciągu dnia. Kiedy pojawią się pierwsze efekty, można zacząć utrzymywać napięcie mięśni przez dłuższy czas, a to pozwoli kontrolować moment wytrysku. Ćwiczenia powinny być powtarzane codziennie przez 5 minut. Systematycznie wykonywane mogą pozytywnie wpłynąć na prostatę.
chatlivePanowie często się martwią o liczbę stosunków seksualnych i orgazmów, które powinni osiągnąć podczas jednej nocy, a niepotrzebnie. Jeden satysfakcjonujący stosunek wystarczy. Jeden stosunek seksualny jest normą dla większości panów.
Większość mężczyzn doświadcza nadwrażliwości na dotyk (refrakcja) następujący bezpośrednio po orgazmie. W tym czasie nie są w stanie osiągnąć kolejnej erekcji. U młodszych mężczyzn okres refrakcji zazwyczaj trwa krócej niż u mężczyzn starszych. Są jednak i tacy mężczyźni, dla których siła i długość erekcji pozostają takie same bez względu na wiek. Są to mężczyźni, którzy są w stanie kontrolować swój wytrysk.